پنج شنبه 26 مهر 1397
مغفول ماندن خدمات حوزوی دراثر عدم پوشش رسانه‌ای مناسب تاریخ درج خبر :1397-4-6
در جلسه مشترک میان مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات حوزه علمیه و خبرگزاری حوزه نیوز راههای تفاهم و گسترش همکاری‌‎های دو طرف در راستای معرفی هرچه بیشتر خدمات علمی پژوهشی مرکز مطالعات و پاسخ‌گپویی به شبهات حوزه علمیه مطرح و بررسی گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات، سه شنبه مورخ 5/4/1397 جلسه‌ای با موضوع بررسی زمینه‌های همکاری متقابل باخبرگزاری حوزه نیوز در سالن جلسات مرکز مطالعات برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا حجت الاسلام محمدزاده سرپرست اداره ارتباطات، به معرفی مرکز مطالعات پرداخت و گزارشی از فعالیت‌های انجام شده توسط مرکز ارائه نمود و با اشاره به ظرفیت‌های علمی و محتوایی مرکز پیشنهاد همکاری‌های بیشتر در زمینه‌های مرتبط و در عرصه‌های ترویجی و پاسخ گویی به سوالات را دادند.

در ادامه جلسه جناب آقای صدرایی مدیر خبرگزاری حوزه نیوز، با اشاره به مغفول ماندن خدمات روحانیت به جامعه دراثر عدم پوشش رسانه‌ای مناسب، تاکید کردند که این‌ خبرگزاری هیچگونه محدودیتی برای نشر اخبار مرتبط باحوزه و روحانیت ندارد.

آقای صدرایی در جهت همکاری خبرگزاری حوزه و مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه های علمیه، پیشنهاداتی همچون؛ هم افزایی و بهره مندی از تجربیات دو نهاد حوزوی، ارائه خدمات رسانه‌ای و استفاده از همه ظرفیت رسانه‌ی حوزه علمیه برای معرفی مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات در فضای مجازی، بهره مندی از ظرفیت علمی مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات در جهت غنی سازی رسانه‌ی حوزه علمیه، همکاری در برگزاری نشست های علمی و کرسی های آزاد اندیشی تخصصی، همکاری در پروژه های مشترک تبلیغاتی و ارائه بانک مقالات علمی و بانک پاسخ‌های داده شده به سوالات و شبهات ارایه نمودند.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
متن نظر :
پربازدید
لينك هاي مرتبط
قم - خیابان معلم -کوچه 12 - جنب جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
تلفن :
025 - 37737213
نمابر :
025 - 37737217
کدپستی :
37185- 4466
تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم می باشد.