پنج شنبه 26 مهر 1397
سوالات خود را در نمایشگاه کتاب از این غرفه بپرسید تاریخ درج خبر :1397-2-29
امسال غرفه مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه های علمیه در سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب شاهد استقبال بیش از پیش هموطنان عزیز برای مشاوره و پاسخ گویی به سوالات است.

مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات حوزه علمیه قم در سی یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب، غرفه پاسخ‌گویی و مشاوره دینی همچون سال‌های گذشته پذیرای بازدید کنندگان است.
به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات حوزه علمیه قم  ، حجت‌الاسلام محمدزاده سرپرست اداره ارتباطات مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه گفت: با توجه به استقبال گسترده بازدید کنندگان برای یافتن پاسخ‌های تخصصی و مشاوره دینی، این غرفه در تمام ساعات نمایشگاه در فضای بیرونی بالای شبستان اصلی با حضور کارشناسان و اساتید متخصص در 9 رشته آماده پاسخ گویی است.
 وی گفت: این مرکز در سال 1379 به منظور تبیین روزآمد اندیشه دینی برای پاسخ¬گویی به پرسشهای بنیادین و رفع و دفع آسیب¬‌ها و شبهات در حوزه دین، توسط شورای عالی حوزه علمیه تأسیس شد، برخی از فعالیت‌های مرکز عبارتند از:
- انتشار بیش از 70 عنوان کتاب.
- پاسخ گویی علمی به بیش از 200 هزار پرسش در 9  گروه و رشته تخصصی قرآن و حدیث، فقه، کلام و فلسفه، حقوق و فلسفه احکام، سیاست و اجتماع، تربیت و روانشناسی، ادیان و مذاهب، تاریخ و سیره، شبهه یابی.
- تولید نرم افزار تخصصی پاسخ 1 و پاسخ 2 با حدود 14 هزار پرسش و پاسخ.
- تولید نرم افزارهای مناسبتی مانند پیامبر اعظم(ص)، غدیر، کوثر، خورشید نینوا، صبح بیداری 1 و2، فریضه انتخاب و تربیت فرزند.
- فعالیت سایت اندیشه قم با بیش از یک دهه سابقه.
- برگزاری بیش از 300 نشست تخصصی کانون گفتمان دینی در مدرسه علمیه فیضیه و دیگر نقاط کشور.
- حضور در نمایشگاههای متعددی چون نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، کتاب تهران و مطبوعات.
- چاپ بیش از 20 شماره فصلنامه تخصصی «صباح» تحت اشراف حضرت آیت الله العظمی سبحانی و راه‌اندازی نشریه تخصصی پاسخ.
- رصد و تحلیل نظام مند شبهات در فضای مجازی، مطبوعات، کتب و رسانه های تصویری.
وی همچنین خاطر نشان کرد: امسال غرفه مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه های علمیه در سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب شاهد استقبال بیش از پیش هموطنان عزیز برای مشاوره و پاسخ گویی به سوالات است.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
متن نظر :
پربازدید
لينك هاي مرتبط
قم - خیابان معلم -کوچه 12 - جنب جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
تلفن :
025 - 37737213
نمابر :
025 - 37737217
کدپستی :
37185- 4466
تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم می باشد.